PONUKA SLUŽIEB

Inštalácie automatických zavlažovacích systémov

Výhody automatického zavlažovacieho systému

Inštalácia a servisy automatických zavlažovacích systémov

Automatický zavlažovací systém sa pomaly ale isto stáva neoddeliteľnou súčasťou každej väčšej, či menšej záhrady. Pre pestrosť a zdravý rast Vašej záhrady je nevyhnutné pravidelné a dostatočné zavlažovanie. Správne navrhnutý automatický zavlažovací systém Vám ušetrí množsvo času, energie, vody a v konečnom dôsledku peňazí. Moderné zavlažovacie systémy sa jednoducho ovládajú a poskytujú množstvo užitočných funkcií. 

DreamGardens má dlhoročné skúsenosti s inštaláciou automatických zavlažovacích systémov. Vieme navrhnúť a nainštalovať systém, ktorý je vhodný pre danú záhradu a zohľadnuje indiviuálne možností zákazníkov. Pracujeme výlučne s kvalitnými a overenými značkami HUNTER a RAIN BIRD. 

Pri zavlažovaní záhrady je pre zákazníka dôležité myslieť na zdroj pripojenia vody. Ak sa jedná o mestský/obecný vodovod, tak je ideálne aby sme mali možnosť samostatného pripojenia niekde v priestoroch záhrady. V prípade studne je dôležité, aby poskytovala dostatočné množstvo vody, alebo mala silný prítok. Taktiež by nemala byť veľmi znečistená, čo by mohlo ovplyvniť správne fungovanie systému. Stále častejšie sa stretávame aj s riešením zavlažovania zo zberných nádob pre dažďovú vodu. Dopúšťanie dostatočného množstva vody do nádoby v prípade suchých - nedaždivých dní z vodovodu alebo studne zabezpečuje plavákový systém. 

Cena automatického zavlažovacieho systému sa určuje po obhliadke pozemku a zohľadnenia požiadaviek zákazníkov. Stanoviť cenu zavlažovacieho systému vieme aj bez obhliadky pozemku na základe poskytnutia potrebných informácií (pôdorys a rozmery pozemku, terénne prevýšenia, zdroj vody, umiestnenie ovládania - elektrické pripojenie, iné indiviuálne požiadavky). 

DreamGardens poskytuje službu pravidelných sezónnych servisov zavlažovacích systémov